Адміністрація Широківської ЗОШ І-ІІ ст /Files/images/razdelitel_33.gif

Атестація 2017 року

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Педрада. Атестація пед. працівниківПедрада. Атестація пед. працівниківПедрада. Атестація пед. працівниківПедрада. Атестація пед. працівниківПедрада. Атестація пед. працівниківПедрада. Атестація пед. працівників

Закон України "Про освіту" передбачає професіональну, моральну характеристику педагогічного працівника, указує на те, що відповідність посаді педагогічного працівника визначається за результатами атестації. Порядок атестації педагогічних працівників установлюється Міністерством освіти і науки України.

Важливість і обов’язковість атестації педагогічних працівників, терміни її проведення, перелік кваліфікаційних категорій і педагогічних звань передбачені законами "Про загальну середню освіту" (стаття 27), "Про дошкільну освіту" (стаття 32), "Про позашкільну освіту" (стаття 25), "Про професійну освіту" (стаття 45).

Практичне проведення атестації педагогічних працівників регулюється Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1473 від 20.12. 2011 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12 2010 р. за № 1255/18550), в якому визначені види атестації та її періодичність, повноваження, порядок проведення та реалізація рішень атестаційної комісії.

Директор Роман М.Ю.

НАКАЗ

Від 16 вересня 2015 року № 138

Про створення атестаційної комісії

Відповідно до п.4 статті 54 Закону України «Про освіту», згідно з вимогами Типового положення про атестацію педагогічних працівників зі змінами і доповненнями відповідно до наказу МОН України №1473 від 20.12.11 року “Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників”

НАКАЗУЮ:

1. Створити у навчальному закладі атестаційну комісію для атестації педагогічних працівників у 2015-2016 навчальному році у кількості 6 членів.

2. 2. Затвердити персональний склад атестаційної комісії:
- голова комісії - Роман М.Ю. - директор школи;
- заступник голови - Терпай В.В.- заст.директора школи з НВР;
- секретар - Галас Т.М. - вчитель хімії та географії ;
члени комісії:

- Попович М.Ю. – вчитель зарубіжної літератури, голова м/о суспільно-гуманітарних дисциплін;

- Феєр Л.І. - вчитель початкових класів, керівник м/о початкових класів;

- Феєр Л.В. - голова профспілки, вчитель трудового навчання;

3. Заступнику директора з НВР Терпаю В.В. довести зміст наказу до відома членів атестаційної комісії та педагогічних працівників навчального закладу.

4. Атестаційній комісії забезпечити атестацію педагогічних працівників відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України. Організувати роботу комісії згідно плану роботи атестаційної комісії (додаток 1)

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи М.Ю.Роман

Директор Роман М.Ю.

НАКАЗ

Від 13 жовтня 2015 року № 162

Про організацію та проведення атестації
педагогічних працівників школи у 2015 - 2016 н.р.

Відповідно до Закону України " Про освіту" (ст.54), згідно з Конституцією України (ст.10), Законом України "Про мови", та згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 930 і зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.12.2010 р. за № 1255, з метою активізації творчої активності педагогів, підвищення рівня професійної та загальної освіти та мотивації до якісної роботи , відповідальності за результати навчання та виховання учнів, на підставі рішення засідання атестаційної комісії школи

( протокол № 2 від 10.10 . 2015 р.) , заяв педагогічних працівників

наказую:

1. Затвердити список педпрацівників, що підлягають черговій атестації у 2015-2016 н.р. (Додаток 1)

2. Затвердити план роботи (додаток 2) та графік засідань атестаційної комісії.

3. Атестаційній комісії школи :

- скласти графіки відкритих уроків, заходів;

- співбесід з вчителями;

- здійснити вивчення системи роботи, при необхідності - узагальнити;

- підготувати атестаційні листи ;

- заслухати творчі звіти.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Терпаю В.В.:

4.1. Забезпечити належний контроль за проведенням атестації з метою запобігання формалізму в оцінюванні діяльності педагогічних працівників.

4.2. Забезпечити проходження курсової перепідготовки учителями, які атестуються, до підсумкового засідання атестаційної комісії .

5. Про підсумки атестації видати наказ по школі.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально - виховної роботи Терпая В.В.

Директор школи М.Ю. Роман
Додаток 1
до наказу№162 від 13 жовтня 2015 року

С П И С О К
вчителів Широківської ЗОШ І-ІІ ступенів, які підлягають черговій атестації
в 2015-2016 н.р.

№ п.п Прізвище, ім’я,по- батькові Фах,назва вузу і рік закінчення Предмети, які викладають Курсова пере -підготовка, з яких предметів Рік проходження попе-редньої атес-ції На яку категорію претенду-ють
1. Білак Маргарита Петрівна Вчитель іноземних мов (іспанської та англійської), Київський держ.педінститут іноземних мов 1989 англійська мова англійська мова 2011 підтверд-ження вищої категорії
2. Терпай Василь Васильович Історик, викладач історії та суспільствознавства, УжДУ, 1987 історія,правоз-навство, етика, заст.директора з НВР Історія,пра-вознавство, етика, заст.директо-ра з НВР 2011 Підтверд-ження вищої категорії та звання «старший учитель»
3. Кляп Тетяна Володимирівна Філолог, викладач російської мови,російської та світової літератури, УжНУ,2012 Рос.мова Не потребує н/а присвоєння ІІ категорії

/Files/images/razdelitel_33.gif

НАПРЯМКИ ВИВЧЕННЯ ОСОБИСТОСТІ І ПРОФЕСІЙНИХ УМІНЬ УЧИТЕЛЯ

Памятка по перевірці ходу атестації педпрацівників ЗАВАНТАЖИТИ

Накази по атестації педпрацівників школи ЗАВАНТАЖИТИ

Перпекстивний план атестації педпрацівників на 2014-2019 ЗАВАНТАЖИТИ

/Files/images/3DSVIT_animation_butterfly.gif

атестація в Широківській ЗОШ І-Іі ст атестація в Широківській ЗОШ І-Іі ст атестація в Широківській ЗОШ І-Іі ст атестація в Широківській ЗОШ І-Іі ст
Директор Роман М.Ю.

Кiлькiсть переглядiв: 3072

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.