/Files/images/28.gif

/Files/images/sadok/1362502854.gif

священник Мадяр Васілій Тихонович
Адміністрація, співробітники, батьки та вихованці дошкільної групи "Сонечко"
Висловлюють щиру подяку Мадяру Василю Тихоновичу, настоятелю та активу свято-Іллінського храму за надане приміщення та турботливе ставлення до потреб нашого закладу, постійну підтримку та турботу про наших дітей.
Бажаємо Вам здоров'я, успіхів і Божого благословіння. Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку!

Директор Роман М.Ю.

Щиро дякуємо адміністрації Виноградівської РДА у особі В.В. Любка, М.М. Русанюк, Н.Ю. Костелеба-Веремчук, А.А. Сверенко та управлінню освіти, МОЛОДІ ТА СПОРТУ Виноградівської РДА за сприяння у облаштуванні та відкритті дошкільної групи Широківського НВК
Відкриття дошкільної групиВідкриття дошкільної групи
ЛюбкаРусанюк/Files/images/sadok/222.JPG/Files/images/sadok/IMG_2505.JPG

Директор Роман М.Ю.

Священик зробив великодній подарунок нашим дошкільнятам

У селі Широкому, що на Виноградівщині, тривають останні приготування до Великодня. Особливо Великоднього дива цьогоріч очікують найменші вихованці Широківського НВК І-ІІ ст. – дошкільнята дошкільної групи «Сонечко». В передсвятковий день привітати малечу з великим святом завітав настоятель місцевого Свято-Іллінського храму о. Васілій Мадяр. Священик розповів малечі про свято Великодня та його значення, а також запросив найменших вихованців та учнів 1-4 класів на святкове богослужіння та освячення пасок. Що цікаво, свої пасочки дошкільнята понесуть до храму в маленьких великодніх кошиках, які у Великодню П’ятницю, отримали в подарунок від священника Васілія. Радості малечі від презентів не було меж. Слід відзначити, що між Широківським НВК та місцевою парафіяльною громадою, в особі настоятеля храму Васілія Мадяра, давно склалася тісна співпраця. Адже дошкільна група навчального закладу розміщена саме у церковному приміщенні що використовується школою на безоплатній основі. Адміністрація НВК в особі директора Роман М.Ю., працівники дошкільної групи та батьки дітей щиро вдячні о. Васілію за великодні подарунки, розуміння, всебічну підтримку та активну участь у процесі виховання підростаючого покоління.
Севлюш ІНФО
В Широкому священик зробив великодній подарунок місцевим дошкільнятам
В Широкому священик зробив великодній подарунок місцевим дошкільнятамВ Широкому священик зробив великодній подарунок місцевим дошкільнятамВ Широкому священик зробив великодній подарунок місцевим дошкільнятам

Кiлькiсть переглядiв: 1584

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.