Запобігання та протидії корупції

Нормативно - правові документи щодо протидії корупції

/Files/images/1.gif Закон України "Про запобігання корупції"

/Files/images/1.gif ЗАКОН УКРАЇНИ
Про Антикорупційну стратегію на 2018 - 2020 роки

Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 — 2017 роки»від 14.10.2014 №1699-VII, яким визначено першочергові заходи із запобігання та протидії корупції, що повинні створити базу для подальшого проведення реформи у цій сфері, набув чинності 26.10.2014.

/Files/images/1.gif Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України»від14.10.2014 № 1698-VII передбачає створення спеціального державного правоохоронного органу, основним завданням якого є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим вищими посадовими особами, які становлять загрозу національній безпеці

Закон України «Про запобігання корупції»від14.10.2014 № 1700-VII, однак відповідно до пункту 1 Прикінцевих положень Закону № 1700 набрав чинності 26 квітня 2015 року.

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706"Питання заробігання та виявлення корупції"

Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції

НАКАЗ Про затвердження Плану заходів запобігання та протидії корупції Широківського НВК на 2020 рік

Інформація про виконання плану заходів з питань організації запобігання та протидії корупції в Широківському НВК

План заходів з питань запобігання та протидії проявам корупції на 2020


/Files/images/01/батьківькі збори.gif

Організація роботи із зверненням громадян

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» на веб-сторінці Ви зможете знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в Управлінні освіти Шевченківського району, порядку проведення особистих прийомів громадян посадовими особами згідно затверджених графіків, роз’яснень та консультацій з найбільш актуальних питань, які порушують громадяни у зверненнях.
Для оперативного розгляду Ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції адміністрації школи, на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян.
З метою забезпечення належної взаємодії адміністрації школи №146 з учасниками навчально-виховного процесу та підвищення якості надання освітніх послуг рекомендуємо перед особистим прийомом чи письмовим зверненням до органу влади вищого рівня попередньо звернутися до адміністрації, виклавши суть порушеного питання.
Якщо Ви хочете отримати офіційну відповідь, необхідну інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, Ваше звернення має бути оформлене у порядку, визначеному ст. 5 Закону України «Про звернення громадян». Тому радимо звертатися з офіційним письмовим зверненням за Вашим підписом та адресою проживання, відобразивши результати попереднього розгляду та долучивши (при необхідності) додаткові матеріали та копії документів, які необхідні для розгляду та прийняття рішення по суті. Таке звернення буде зареєстроване.
Звертаємо Вашу увагу, що веб-сторінка є консультативною, інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді не є офіційним зверненням і може бути взята до відома.

/Files/images/2019-2020/zapobig_korup.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1508

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.