/Files/images/2016-2017/7428.gif

ВІДКРИТТЯ ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ У ШИРОКІВСЬКОМУ НВК

Шановні високоповажні гості, батьки, вчителі, учні! Дорогі наші дошкільнята!

Майже рік тому, ми разом з вами, започаткували дуже благородну ініціативу – створення в с. Широке дошкільної групи на базі Широківської ЗОШ І-ІІ ст.. у створенні якої, враховуючи географічні особливості розташування с. Широкого, давно існувала потреба.
Дуже символічно, що вчора 25 вересня Україна святкувала Всеукраїнський день дошкілля. В цей день найбільша увага суспільства звертається саме на важливість дошкільного виховання та щасливого дошкільного дитинства. І нам дуже приємно, що сьогодні у цей святковий день, відкриваючи дошкільну групу, ми можемо зробити подарунок наймолодшим жителям нашої місцевості – нашим любим дошкільнятам.
Дорогі наші дошкільнята. Ми дуже сподіваємось, що наш дитячий садочок стане для вас другою домівкою і прокладе для вас прекрасну стежку до країни знань. Тож вітаю вас мої малята,
Любі хлопчики й дівчата!
В цей особливий день щиро вітаю наших вихователів і дошкільних працівників. Саме від Вашого професіоналізму, терпіння, мудрості і уваги залежить те найдорожче, що у нас є – наші діти.
Свято сьогодні і для батьків нашої малечі. Ми дзогадуємось, як терпляче ви чекали, щоб ваші діточки мали можливість відвідувати дитячий садок. Шановні батьки, ваші бажання здійснилися. Адже в ці вересневі дні ви маєте можливість приводити своїх дошкільняток до дитячого садочка.
Всі ми добре знаємо, що живемо ми зараз у досить непростий для нашої країни час. Та завдяки рішучій позиції та організованій роботі нашої місцевої влади дошкільна група, садочок у нашій місцевості став реальністю. Тому висловлюю велику вдячність керівництву Виноградівської РДА, Виноградівської районної ради, Управління освіти, молоді та спорту, батьківському колективу, голові Широківської сільської ради.
Особлива подяка настоятелю та активу свято-Іллінського храму за надане приміщення, підтримку та турботу про наших дітей.
Як кажуть, наші діти – наше все! Щоб ці слова не були «пустими», я впевнена, що ми всі спільно разом докладатимемо максимум зусиль, щоб наш НВК разом з новою дошкільною групою розвивався і досягав нових вершин. Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, побільше приємних моментів та миру!
За цей рік ми, завдяки спільним зусиллям батьків, місцевої та районної влади, керівництва та педколективу нашої школи, активу та настоятелю нашого свято-Іллінського храму зробили реальною можливість існування в Широкому нового дошкільного навчального закладу.
26 вересня, у день відкриття дошкільної групи, саме такими словами звернулась до високоповажних гостей та усіх присутніх директор НВК Роман МаріяЮріївна
/Files/images/7172.gif

Урочисте відкриття дошкільної групи "СОНЕЧКО"
Відкриття дошкільної групиВідкриття дошкільної групиРоман М.Ю.Відкриття дошкільної групи Відкриття дошкільної групиЛюбкаРусанюк/Files/images/sadok/222.JPG /Files/images/sadok/IMG_2653.JPG/Files/images/sadok/IMG_2657.JPG

/Files/images/2016-2017/7428.gif /Files/images/sadok/веселка.jpg

Девіз дошкільної групи «СОНЕЧКО»
«Все із доброго чи злого-
Починається з малого
Хліб
- з маленької зернини,
Дощ з маленької краплини
А з маленької дитини,
То майбутнє України».

/Files/images/7172.gif

/Files/images/sadok/33.jpg/Files/images/sadok/image (2).jpg/Files/images/sadok/image (3).jpg/Files/images/sadok/image (4).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2818

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.